Fyra pusselbitar

säger allt

Tillsammans bygger vi värden.

Projektering


Vi är specialister på projektering av prefabricerade stomlösningar från koncept till färdiga tekniska system och produktionshandlingar. Beräkningsingenjör, projekteringsledare, handläggare och projektörer är roller med tillhörande aktiviteter vi erbjuder i sin helhet inom detta verksamhetsområde.

Projektledning


I byggprojekt kommer våra projektledares erfarenheter till sin rätt och allra helst om stommen är prefabricerad. Projektledning, besiktningar och avsyning är exempel på tjänster vi erbjuder inom detta område.

ProcessDesign


Vi hjälper till i ert processarbete för att säkerställa att processer och aktiviteter är värdeskapande. Det vi erbjuder är branschkunskap kopplat till processtyrning inom våra verksamhetsområden. Experter vi anlitar kan tillsammans med oss hjälpa till med ert övergripande processarbete.

TeknikDesign


Vi erbjuder utveckling av standarder och tekniska lösningar utifrån era specifika behov och förutsättningar där prefabricerade stommar ingår. Tack vare bred kompetens och stor erfarenhet i området hjälper vi er att hitta kostnadseffektiva helhetslösningar.

KONTAKT

Adress

ProDesign Sverige AB

info@prodesign.se

Gruvgatan 8

421 30 Västra Frölunda

Lars Rettne

076-423 08 46

lars@prodesign.se

Jesper Nygren

070-340 72 33

jesper.nygren@prodesign.se

Joakim Lindskog

072-310 02 17

joakim@prodesign.se

Jimmie Eriksson-Karlsson

070-290 98 62

jimmie@prodesign.se

Magnus Ziervogl

076-864 59 29

magnus@prodesign.se

Roger Oresten

070-333 78 99

roger@prodesign.se

Martin Edberg

072-704 16 79

martin@prodesign.se

Andreas Dahlgren

070-665 63 83

andreas@prodesign.se

Emil Axelsson

072-226 00 01

emil@prodesign.se

Johanna Heinsoo

072-224 14 59

johanna@prodesign.se

Daniel Odén

072-229 31 74

daniel@prodesign.se

Karl Levin

073-065 15 41

karl@prodesign.se

Hanna Bengtsson

073-021 09 52

hanna@prodesign.se

Per Rettne

072-015 85 11

per.rettne@prodesign.se

Per Funegård

073-023 40 24

per.funegard@prodesign.se

Adam Svensson

070-516 44 58

adam@prodesign.se

Monika Johansson

073-023 50 41

monika@prodesign.se

Lena Pavlova

073-801 89 27

lena@prodesign.se

Camilla Brath Mannerståhl

073-833 33 64

camilla@prodesign.se